Sistem Entegratörlüğünde Bir Numara

Havalimanı Çözümleri

Hızla gelişen bir ekonomik faaliyet alanı olan ve yoğun teknoloji kullanımı gerektiren havalimanları günümüzde sadece bir ülkeden diğerine yolcu taşımacılığı yapmakla sınırlı değildir. Her gün sayısız yolcunun ziyaret ettiği ve çok sayıda personelin çalıştığı havalimanlarının yönetimi ve kontrolü oldukça güçtür. Takip Sistemleri ile entegre edilmiş güvenlik çözümleri operasyon yönetiminde karşılaşılan zorlukları azaltmayı sağlamaktadır. Mahrek Teknoloji olarak Havalimanı Sistemleri ve Uygulamalarımızla yenilikçi çözümler sunmaktayız.

Personel Takip Sistemi

Havalimanında çalışan personellerin konumu, gerçek zamanlı olarak izlenerek organizasyonun kontrolü artırılır ve bir olay durumunda hızlı müdahaleyi kolaylaştırır. Gelişmiş kurallar ve uyarı sistemleri ile, havalimanı personellerinin devriye rotası ayarlanabilir ve güzergahta bulunan herhangi bir sapma hakkında bilgilendirilirsiniz.

Nesne Takip Sistemi

En son teknolojiler kullanılarak geliştirilen takip cihazları ile personel ekipman veya taşıtlarının konumları kolayca tespit edilebilmektedir. Takip edilen nesneler herhangi bir şekilde belirlenen bölge dışına çıktığı anda sms veya e-mail ile bildirim yollar. Nesne takip sistemleri ile organizasyonlarınızdan maksimum verimlilik sağlayabilirsiniz.

İç Alan Takip Sistemi

Havalimanlarına yerleştirilen “Observer-Beacon”lar sayesinde kapalı alanlarda bile kişi ve nesneler gerçek zamanlı olarak izlenebilmektedir. Kapalı alan takibinde kullanılan hibrit teknolojiler kişilerin konumunu metre altı hassasiyet ile göstermeye olanak sağlamaktadır.

Yoğunluk Ölçüm Sistemi

Gelişmiş Kamera Çözümlerimizle pasaport kontrol, güvenlik ve Check-In gibi yoğun insan kalabalığının olduğu alanlarda görüntüleme teknolojilerinin yardımıyla anlık görüntü analizi yaparak, nesne ve kişi yoğunluğunu tespit edebilirsiniz.