Daha Güvenli Ve Parlak Gelecek

Okul Çözümleri

Çocukların bilgisayar ve mobil üzerinden takip edilebilmesi için geliştirilen okul çözümleri ile çocuklarınızın yerini gerçek zamanlı öğrenebilirsiniz. Okul Takip Çözümleri, güvenli bölge oluşturma, panik düğmesi, mesaj ve çağrı butonu ile birlikte çocuğunuzun güvende hissetmesi için ihtiyaç duyduğu tüm özellikleri kapsamaktadır.

Okul Servisi Takip Sistemi

Okul Servisi Takip Sistemi, okul yetkililerinin ve ailelerin okul servisinin anlık olarak konumu, hızı, seyahat güzergâhı ve fazlası hakkında bilgiye dijital haritalar üzerinden erişebilme olanağı sunmaktadır. Aynı zamanda servis içlerine yerleştirilen Mobil DVR Kamera Sistemleri araç içi ve dışı ortamlarını 7/24 izleme ve görüntü kaydı alma olanağı sağlar.

Çocuk Takip Sistemi

Çocukların bilgisayar ve mobil üzerinden takip edilebilmesi için geliştirilen kişi takip cihazı çocuklarınızın yerini gerçek zamanlı öğrenmenize olanak sağlar. Çocuk Takip Sistemi, güvenli bölge oluşturma, panik düğmesi, mesaj ve çağrı butonu ile birlikte çocuğunuzun güvende hissetmesi için ihtiyaç duyduğu tüm özellikleri kapsar.

  • Cihaz üzerinde bulunan acil durum butonu sayesinde tehlikeli durumlarda çocuğunuz butona basarak size bildirim gönderebilir,
  • Bölge sınırlaması yaparak çocuğunuz belirlediğiniz bölge dışına çıktığında sms veya e-mail yoluyla uyarı mesajı alabilir,
  • Okul bina kapısına yerleştirilen Observer – Beacon çocuklar üzerinde bulunan kişi takip cihazlarını okula giriş yapıldığı anda algılayarak bilgilendirme alabilirsiniz.