Gizlilik Sözleşmesi

MAHREK MOBİL UYGULAMALARI GİZLİLİK POLİTİKASI
İşbu Gizlilik Politikası, Mahrek Teknoloji A.Ş.‘e ait Mahrek Mobil Takip Uygulamasına erişim yetkisi olan kişilerin (Kullanıcıların) Mobil Uygulamayı cihazlarına yüklemesi ile birlikte yürürlüğe girer. Mahrek Teknoloji işbu Gizlilik Politikası kapsamında belirtilen hükümleri, dilediği zaman değiştirebilir. Mahrek Teknoloji’nin değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri, işbu Mobil Uygulamada yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer.
1. Gizlilik Politikasının Konusu ve Amacı
İşbu Gizlilik Politikası’nın amacı Mahrek Mobil Takip Uygulamasını cihazlarına yükleyen Kullanıcılara ait bilgilerin; toplanması, kullanılması ve işlenmesine ilişkin hükümleri içermektedir.
2. Yer ve Cihaz Bilgisi'ne Erişilmesi
Kullanıcılar Mobil Uygulamayı yükleyerek giriş yaptıklarında cihaz bilgileri (cihazın ekranının açık olup olmama, GPS ayarının durumuna dair bilgiler), kişi bilgileri ve gerçek zamanlı olarak yer bilgileri kontrol edilerek bulundukları yer bilgilerine ulaşabilecektir.
2.1 Bilgilerin Kullanılması
Söz konusu kişisel bilgiler Kullanıcı ile temas kurmak veya Kullanıcı’nın Uygulama’daki tecrübesini iyileştirmek (mevcut ürünlerin/hizmetlerin geliştirilmesi, yeni hizmetler oluşturulması ve kişiye özel hizmetler sunulması gibi) amacıyla kullanılabileceği gibi, Kullanıcı’nın kimliği ifşa edilmeden çeşitli istatistiksel değerlendirmeler yapma, veri tabanı oluşturma ve bilimsel amaçlarla işlenip kullanılabilecektir.
3. Uygulama Yaş Sınırı
Bu uygulamanın 18 yaş altı kişiler tarafından kullanılmasına izin yoktur.
4. Marka ve Telif Hakkı
Kullanıcı, Mahrek Teknoloji A.Ş. adına kayıtlı Mahrek Mobil Takip Uygulaması ve diğer kayıtlı marka ve eserleri (tasarım, metin, logo ve diğer kodlar da dahil ve fakat bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla tüm elemanları)  ticari sır ve gizli belge olarak kabul etmeyi; bu bilgileri MAHREK’ in yazılı onayı olmaksızın gerçek ya da tüzel üçüncü kişilere vermemeyi, açıklamamayı, kamuya duyurmamayı, değiştirmemeyi ve bu şekilde sonuçlanacak diğer davranışlardan kaçınmayı, aksi takdirde MAHREK’ in anılan ihmalden doğan her türlü ve doğrudan/dolaylı, maddi ve manevi zararlarını karşılamayı kabul, beyan ve taahhüt eder.Kullanıcı'ların işbu madde hükmüne aykırı davranması durumunda, Mahrek Teknoloji bu durumun düzeltilmesini Kullanıcı'dan talep edebileceği gibi dilerse Kullanıcı'ya önceden haber vermeksizin Kullanıcı'nın üyeliğini geçici veya kalıcı olarak iptal edebilir ve yasal yollara başvurabilir.
5. Hizmet ve Gizlilik Koşulları
Mahrek Teknoloji A.Ş. Mobil Uygulama'da yer alacak ürün ve hizmetlerle ilgili olarak fiyat, promosyon, kampanya ve diğer bilgilerin güncelliği ile ilgili garanti vermemektedir. İşbu Mobil Uygulamada yer alacak, fiyat, ürün, kampanya ve promosyon bilgileri; kişiye, yere ve firmaya göre farklılıklar gösterebileceği gibi Mahrek Teknoloji’de Mobil Uygulama'da yer alan bilgilerde önceden bir bildirim yapmaksızın değişiklik yapma hakkına sahiptir.
6. Gizlilik Soruları
Bu gizlilik sözleşmesi veya servis ile ilgili sorularınız için lütfen [email protected] mail adresi üzerinden bizimle iletişime geçin.