Mahrek’le Araç Takibi Yeniden Keşfedin

Araç Takip Sistemleri

Mahrek Araç Takip Sistemleri ile araçlarınızı dijital haritalar üzerinden 7/24 izleyebilir, araçlarınız ile ilgili tüm detaylı bilgilere ve raporlara kolaylıkla ulaşırsınız. Kullanıcı dostu takip panelimiz üzerinden sadece araçlarınızı takip etmekle kalmayıp doğru zamanda doğru veriye de erişerek işletmenizin rekabet gücünü artırırsınız. Mahrek Araç Takip Sistemleri ile araç ve filo yönetimlerinizden elde edilen performans ve verimlilik artarken, araç harcamalarından da büyük tasarruf sağlarsınız.

Müşteri ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilen takip çözümlerimizle;

Ürün Broşürü İndir

Web Yazılımı

Mahrek Teknoloji dünyanın dört bir yerinden araçlarınızın, nesnelerinizin ve personellerinizin görev takibini yapabileceğiniz en kapsamlı ve kullanıcı dostu takip çözümlerini sunmaktadır. www.mahrek.com.tr veya panel.mahrek.com.tr adresinden şifre ile giriş yaparak tüm bilgisayarlardan kullanılabilir.

Uygulamalar

Kullanıcı davranışları göz önünde bulundurularak geliştirilmiş Mahrek Mobil Takip Paneli, siz nerede olursanız olun tek bir tuşla araçlarınızın, nesnelerinizin ve personellerinizin görev takibini iOS ve Android işletim sistemli cihazlar üzerinden 7/24 yapabileceğiniz bir mobil takip uygulamasıdır.

Araç Takip Paketleri