MAHREK TEKNOLOJİ

Kurulduğu günden bu yana, Endüstri 4.0 ile yaşanan teknolojik dönüşüme uygun, yenilikçi ve katma değeri yüksek teknolojili ürün ve hizmetler üreten Mahrek Teknoloji, 3 farklı kıtada markasını yaymaktadır.

“Yerli üretim, global hizmet” anlayışıyla yola çıkan Mahrek Teknoloji, dijitalde akıllı teknolojiler kendi kendini yöneten sistemler ve yeni nesil takip çözümleri ile firmaların dönüşüm yolculuğunda onlarla uzun soluklu ve kurumlara değer yarattığı çözümler sunuyor.

Teknoloji grubu olarak 700 binin üzerinde ürettiğimiz ve sahada yer alan ıot ürününün katmış olduğu tecrübe ile yeni nesil ıot teknolojilerini üretiyoruz. Kurumsal müşteriler sunuyoruz.

Kurulduğu günden bu yana, Endüstri 4.0 ile yaşanan teknolojik dönüşüme uygun, yenilikçi ve katma değeri yüksek teknolojili ürün ve hizmetler üreten Mahrek Teknoloji, 3 farklı kıtada markasını yaymaktadır. Mahrek Teknoloji; insanı ve doğayı merkezine alan, küreselleşen dünyanın rekabet koşullarına ve uluslararası standartlara uygun bir şekilde tüm toplumun faydalanacağı hizmetler sunarak Türkiye ve dünya ekonomisine katkı sağlamayı misyon edinmiştir.

Mahrek Teknoloji, tek platform üzerinden takip edilebilir optimizasyon çözümleri sunarak; iş süreçlerinizi kolaylaştırır ve maliyet avantajı sağlar.

Nesnelerin interneti "IoT" (Internet of Things) çözümleri ile operasyonlara gerçek zamanlı görünürlük ve yapay zekâ uygulamaları ile analitik çözümleri getiren Mahrek Teknoloji, donanım, yazılım ve bulut bilişimi birleştirerek iş süreçlerinin yönetimini kusursuzlaştırmayı hedefler.

Mahrek Teknoloji; operasyonların verimliliğini, güvenliğini ve sürdürülebilirliğini arttırmak için raporlamanın ötesine geçerek; optimizasyon, öneri ve tahminlerde bulunabilecek teknolojileri müşterilerine sunar.

IoT Ar-Ge merkezi, güçlü operasyon ve montaj ağı, sanayi bakanlığından onaylı Ar-Ge sahası ve satış sonrası hizmetleriyle Mahrek Teknoloji; perakendeden lojistiğe, sağlık hizmetlerinden endüstriye kadar farklı boyut ve sektörlerde müşteri odaklı hizmet verir.

01

Kariyer

İş fırsatlarımız zaman zaman güncelleniyor. Güncel kariyer fırsatlarımızı takip edebilirsiniz ve size uygun pozisyonlara CV'nizi ekleyerek başvuru yapabilirsiniz.

AÇIK POZİSYONLAR

Sr. Front-end geliştirici

Şuan mevcut bir iş ilanımız bulunmamaktadır.

Saha Satış Uzmanı

Şuan mevcut bir iş ilanımız bulunmamaktadır.

Yazılım Mühendisi (Java + PHP + Phyton)

Şuan mevcut bir iş ilanımız bulunmamaktadır.

02

İş Başvuru Formu

İhtiyaçlarınız hakkında görüşebilir, fiyat teklifi alabilir veya demo talebinde bulunabilirsiniz..

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
03

Haber ve Duyurular

20.09.2019

Mahrek Ar-Ge merkezi oldu

15.06.2019

Mahrek Bilişim Vadisine taşındı

12.03.2019

Yeni ürünlerimizle İDEF 2019 Fuarına katıldık

Daha Fazla Göster
04

Basında Mahrek

Hayvancılıkta verimlilik elektronik küpe ile artacak

Türk şirketi Mahrek Teknoloji'nin geliştirdiği "elektronik küpe" ile büyükbaş hayvancılıkta verimlilik artışı hedefleniyor.

Haberin Devamı

Dev iş birliği! Milli teknoloji için tam 342 firma bir araya geldi

Savunma, havacılık ve uzay sanayisinde faaliyet gösteren 27 firmanın katılımıyla Türkiye'nin en büyük kümelenmesi SAHA İstanbul'un üye sayısı 342'ye yü...

Haberin Devamı

Takip Sistemlerinde "Yerli" Damga

Telemetri ve takip sistemleri alanında faaliyet gösteren Mahrek Teknoloji firması, bölgelerin demografik özelliklerine, sürücü ya da personel profil...

Haberin Devamı

'2020'de yüksek katma değerli teknoloji ihracatına başlayacağız'

Mahrek Teknoloji Genel Müdürü Salih Selamet:- '2020 yılı içinde yüksek katma değerli teknoloji ihracatımıza başlayacağız'- 'Bizim odaklandığımız nokta, verimlilik...

Haberin Devamı

Takip Sistemlerinde "Yerli" Damga

Takip sistemlerinde "yerli" damga Telemetri (kablosuz haberleşme) ve takip sistemleri alanında faaliyet gösteren Mahrek Teknoloji firması, bölgelerin demog...

Haberin Devamı

Türk firması yaptı: Yerli Takip Sistemi

Mahrek Teknoloji firması, bölgelerin demografik özelliklerine, sürücü ya da personel profiline göre ölçüm ve analiz yapabilen, yüzde 100 yerli takip siste...

Haberin Devamı
05

Sertifikalarmız

Sürdürülebilir kalite anlayışımızı ve yetkinliğimizi kanıtlayan sertifikalarımızla müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak en büyük önceliğimiz.